Mediator Magdalena Osipowicz

Współpraca / Opinie

Z ogromną przyjemnością chciałbym podzielić się z Wami wspaniałą wiadomością!

Mam zaszczyt ogłosić, że zostałam przyjęta do grona członków Stowarzyszenia Mediatorów Rodzinnych!

A to nie takie proste.

To dla mnie ogromne wyróżnienie móc dołączyć do tego wspaniałego Stowarzyszenia, które działa na rzecz rozwiązywania konfliktów rodzinnych w sposób pokojowy i konstruktywny. Jestem podekscytowana możliwością współpracy z tak utalentowanymi i zaangażowanymi ludźmi. Jestem pełna nadziei, że nasza współpraca przyniesie wiele owocnych rezultatów i pomoże wielu rodzinom w trudnych chwilach. Razem możemy zdziałać wiele!

Dziękuję wszystkim za wsparcie i zaufanie. Cieszę się, że mogę być częścią tego niesamowitego Stowarzyszenia!

OPINIE KLIENTÓW

STorm

Serdecznie polecam Panią Mediator.
Mimo towarzyszącego mi stresu i lęku okazała ogrom serdeczności dzięki czemu szybko załatwiliśmy to, po co się zgłosiliśmy. Polecam każdemu kto chce w spokoju , bez oceniania ustalić dość trudne kwestie . Pani Magdaleno, raz jeszcze dziękuję .

Krystian

Bardzo dobry, miły, o wysokiej kulturze osobistej fachowiec. Bardzo się cieszę , że trafiliśmy na tą wspaniałą osobę. Chciałbym spotykać na mojej drodze więcej takich ludzi jak Pani Magdalena i życzę jej z całego serca dużo dobroci płynących od ludzi oraz zdrowia.

Tomasz

Bardzo polecam panią mediator Magdalenę. Jest to osoba bardzo kompetentna i pomocna we wszystkim. Współpraca z panią mediator była na najwyższym poziomie. Osobiście dziękuję Pani Magdalenie za wszelką pomoc i fachowość w mojej sprawie.

Przemysław

Bardzo profesjonalna i rzeczowa pomoc w osobie Pani mediator Magdaleny Osipowicz. Okazała realne wsparcie w czasie negocjacji ugody z bankiem PKO BP w sprawie kredytu frankowego. Pani Magdalena wykazała się daleko idącym profesjonalizmem i uczestniczyła w negocjacjach między mną (klientem) a bankiem w sposób, który szybko i bezboleśnie doprowadził do porozumienia (ugody) satysfakcjonującej obie strony. Bardzo dziękuję za Pani pomoc!!!

Anna

Z całego serca polecam Panią Magdalenę jako mediatora. Rzeczowa, profesjonalna, dyskretna, cierpliwa i pomocna. Pojęcie „mediacje” wzbudza różne odczucia u rozstających się współmałżonków, ale Pani Magdalena sprawiła, że początkowy stres zniknął i można było z dystansem i spokojem omawiać nawet drażliwe kwestie.

Żaneta

Chodziłam do pani Magdy na mediacje z partnerem jestem mega zadowolona ze spotkań bardzo przyjemna potrafi wysłuchać  i podpowiedzieć jak w danej sytuacji się zachować polecam bardzo tylko panią Magdalenę ❤

Tomasz

Mediacje super, Pani Mediator zaangażowana w cały proces. Polecam, nie spodziewałem się że tak mogą wyglądać mediacje ;D

Orion Funny

Jak najbardziej polecam Panią Magdalenę. Jest niesamowitą, życzliwą i empatyczną osobą. Pomogła nam wyjść na prostą i wywalczyła ugodę z naprawdę bardzo trudną do dogadania się firmą. Z całego serca polecam wszystkim, potrafi zdziałać cuda !

Aleksandra

Zdecydowanie polecam! Rewelacyjna osoba pełna profesjonalizmu i empatii do drugiego człowieka. Pomaga wyjść z naprawdę bardzo ciężkich sytuacji. Jak mediator to TYLKO pani Magda!

Adrian

Pełen profesjonalizm . Właściwa osoba na właściwym miejscu . Gorąco polecam

Paulina

Byłam bardzo zadowolona z przeprowadzonej mediacji. Pozdrawiam

Anna

Super Pani mediator, polecam z całego serca:)

Tomasz

Super Pani mediator, pełen profesjonalizm. Polecam

Jowita

Rewelacyjna, ciepła osoba. Jej rady warto zastosować w życiu codziennym. Jak mam problem jakikolwiek w funkcjonowaniu rodzinnym, zawsze udam się do Magdaleny Osipowicz. Polecam z czystym sercem!❤

Andrzej

Bardzo profesjonalna współpraca. Polecam.

Jarosław

Bardzo profesjonalna obsługa jestem bardzo zadowolony. Pani Magdalena jest bardzo profesjonalna i dobra w swojej pracy. Polecam

Tomasz

Bardzo profesjonalnie. Gorąco polecam

Katarzyna

Bardzo polecamy, szybka oraz profesjonalna obsługa. Pani Magdalena bardzo miła oraz otwarta.

Paulina

Polecam Panią Magdalenę w 100% 🙂

Bardzo rzetelna i obiektywna osoba.

Beata

Bardzo kontaktowa, konkretną osoba, naprawdę załatwi sprawę polubownie 😉 polecam.

Wojciech

Pełny profesjonalizm. Polecam

Emilia

Polecam z całego serca!